ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

13.05.2021 р., завідувач кафедри професійної і вищої освіти, д.пед.н., професор Лариса Сергеєва взяла участь у засіданні науково-методичної комісії з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Схвалено заявку на реалізацію експерименту всеукраїнського рівня за темою «Професійна орієнтація у Новій українській школі» на базі ЗЗСО Вінницької, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Чернівецької областей (червень 2021– грудень 2026 рр.) ‒ науковий керівник – Русанов Г.Г., координатор групи експертів програми EU4Skills, к.п.н.; науковий консультант – Сергеєва Л.М., завідувач кафедри професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, д.пед.н., професор.

Серед завдань експерименту, розроблення програми підвищення кваліфікації вчителів до впровадження моделі «Професійна орієнтація в Новій українській школі»; експериментальна перевірка ефективності впровадження моделі «Професійна орієнтація в Новій українській школі»; розроблення методичних рекомендацій із впровадження професійної орієнтації у закладах загальної середньої освіти тощо.

Комісія розглянула звіти про завершення експериментів та проміжні результати дослідно-експериментальної роботи закладів освіти.