ЯКІСНА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА – МАРКЕР  КОНКУРЕНТОЗДАТНОСТІ  ВИПУСКНИКА

ЯКІСНА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА – МАРКЕР КОНКУРЕНТОЗДАТНОСТІ ВИПУСКНИКА

12-15 квітня 2016 р. на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (директор Ганна Балущак) відбувся ХIV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм професійних навчальних закладів, що є членами Асоціації УНЦ НТФ «Централь».

У програмі ярмарку робота круглих столів: «Ринок праці, проблеми та перспективи працевлаштування випускників», «Напрями покращення та удосконалення підготовки фахівців в умовах навчально-тренувальних фірм», майстер-клас «Психологія впливу кольору на клієнта», конкурси професійної майстерності, презентація навчальних посібників для підготовки фахівців за напрямом «Комерційна діяльність».

Учасників професійного форуму привітали Ольга Щербак, голова Асоціації УНЦ НТФ «Централь», доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України; Володимир Бобко, директор навчально-методичного центру профтехосвіти у Львівській області; Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти НАПН України; стейкхолдери Львівського професійного коледжу: Наталія Шиманська головний бухгалтер ТОВ «Галка-чай», Мар’яна Флінта, голова консультативної ради за спеціальністю «Комерційна діяльність», спеціаліст учбово-консультаційного центру Львівської торгово-промислової палати, Ігор Гончарук, територіальний менеджер фірми «Девайтис»; Ігор Печенко, керуючий відділенням Приватбанку, м. Комарно Львівської обл.; Галина Деркач, член Консультативної ради за спеціальністю «Комерційна діяльність», провідний фахівець з навчання персоналу ТОВ ТВК «Львівхолод» та ін.

У роботі ярмарку взяли участь навчально-тренувальні фірми ДВНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, Івано-Франківського коледжу ресторанного сервізу і туризму НУХТ, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона макаренка, Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Іллічівського морського коледжу Одеського національного університету, Хмельницького ВПУ № 25; ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище», Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Асоціація «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь» відзначила подякою активну участь у роботі ярмарку та наполегливу роботу з науково-методичного супроводу професійної освіти і навчання професора Ларису Миколаївну Сергеєву.