КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 1 по  3 листопада 2017 року відбувся ІІІ етап курсів підвищення кваліфікації за категорією слухачів «Директори закладів професійної освіти» (куратор – доктор педагогічних наук, професор Л. М. Сергеєва, староста групи Т. Р. Кіященко, директор Золотівського професійного ліцею Луганської області).

22 керівники професійних навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти із 12 областей України та міста Києва успішно завершили програму підвищення кваліфікації,  прилюдно  захистили  випускні  роботи.

Голова комісії із захисту випускних робіт, доктор наук із державного управління, професор Т.О. Лукіна відзначила високий рівень продемонстрованих  слухачами  управлінських  копетентностей.

Випускні роботи слухачів Авраменко О.О., директора ЗПО «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» (науковий керівник професор Л. М. Сергеєва) та Петровича В.С., ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» (науковий керівник професор Н. І. Клокар) рекомендовані комісією до участі в університетському конкурсі  випускних  робіт.

Свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали також директори Навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти у  Миколаївській  області  Н.В. Шаповалова  та    у   м. Києві   М.Г. Натеса.

Слухачі взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-педагогічне забезпечення громадської підтримки освітніх інновацій», стали учасниками спецкурсу «Технології тайм-менеджменту в професійній діяльності керівника ЗПО» (доцент Н.В. Любченко), мали зустріч із заступником директора-начальником відділу змісту та організації навчального процесу  Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України К.Б. Мірошниченко та начальником відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидатом педагогічних наук  Т.В. Пятничук.