ХХІІ МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ В УКРАЇНІ: МІСІЯ ЦІЛОЖИТТЄВОЇ ОСВІТИ У РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ

Проведення тижня освіти дорослих, з 11 по 17 вересня 2021 року, є міжнародною ініціативою, яку підтримують в 50 країнах світу. Захід відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського координаційного бюро «Освіта дорослих України» та Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих України». З програмою заходу можна ознайомитися за лінком: https://cutt.ly/9EyvwPl

У цьому році, на запрошення Центру освітнього консалтингу «ІнвестО» (керівник - І. В. Братищенко) та Всеукраїнського координаційного бюро Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих в Україні» (голова - С. І. Болтівець) представники кафедри менеджменту освіти та права взяли активну участь в ХХІІ Міжнародному тижні освіти дорослих в Україні: місія ціложиттєвої освіти у розвитку громадянського суспільства в Україні.

Безпосередньо, завідувачка кафедри менеджменту освіти та права З. В. Рябова 16 вересня 2021 р. взяла участь у відкритій конференції «Освіта дорослих: рецепти успіху» на базі Скандинавської гімназії (директор - Т. Е. Пушкарьова). Детальніше можна дізнатися за лінком https://cutt.ly/hEyvjT7

У ході конференції учасники ознайомилися із «Скандинавською кухнею: рецептами успіху» щодо взаємодії гімназії зі стейкхолдерами під час навчання впродовж життя, доторкнулися до «Батьківських смаколиків» та «Родзинок вчительського успіху», обмінялися думками під час презентації «Виклики сучасності», що була зроблена Ігорем Новіковим (голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор GIC Ukraine 2017, радник Презедента України 2019-2020 рр., голова організаційного комітету SingularityU Ukraine).

На завершення, активним учасникам тижня освіти дорослих були вручені дипломи за високовартісну суспільну працю з піднесення освіченості дорослих людей України і розвиток духовно-інтелектуальних можливостей українського суспільства і української держави.