ХХVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра - День студента 2015»

ХХVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра - День студента 2015»

12 листопада у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) розпочала роботу ХХVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар′єра - День студента 2015».

З вітальним словом до учасників і гостей Виставки звернувся президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень:

«Шановні учасники і відвідувачі виставки! Від Національної академії педагогічних наук України і від себе особисто щиросердечно вітаю вас з відкриттям Двадцять восьмої міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2015»!

Освіта відіграє величезну роль у самоідентифікації і самореалізації індивіда, його особистісному розвитку. Професійний успіх людини нині залежить від її освіти і освіченості, а також готовності сприймати змінність світу й навчатися протягом життя. Молодь, яка мислить інноваційно, діє інноваційно, здійснює самостійний науковий пошук – саме така молодь збудує сильну демократичну Україну.

У складних умовах сьогодення перед освітою і педагогікою як її науковим підгрунтям постає завдання виховання громадянина, патріота України і водночас особистості, яка здатна мислити глобально, усвідомлювати цивілізаційні виклики й давати адекватні відповіді на них.

Бажаю юні й молоді, усім, хто прагне оволодівати сучасними знаннями, поривається до самоосвіти й самовиховання, міцного здоров’я, миру і злагоди, творчого натхнення і здійснень на благо України!

Щиро бажаю всім учасникам, відвідувачам та організаторам Двадцять восьмої міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2015» активної участі в її заходах, творчих надбань, здоров’я та благополуччя!»

В експозиції Виставки свої напрацювання представив ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.