КОНФЕРЕНЦІЯ З ОБМІНУ ДОСВІДОМ:  ПОШУК НОВИХ ФОРМ ПРОВЕДЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЯ З ОБМІНУ ДОСВІДОМ: ПОШУК НОВИХ ФОРМ ПРОВЕДЕННЯ

07 листопада 2016 р. у групі слухачів курсів підвищення кваліфікації категорія – заступники директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи (тьютор кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Красильник) відбулася конференція з обміну досвідом у формі навчально-практичного тренінгу.

Модератор заходу доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва запропонувала слухачам здійснити коротку самопрезентацію, сформулювати тему конференції, визначити регламент і робочі органи, здійснити самозапис для виступу та підведення підсумків.

Із доповіддю «Педагогічні умови формування конкурентоздатних фахівців в професійних навчальних закладах» виступила слухач групи, Тетяна Стойчик, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, кандидат педагогічних наук, докторант кафедри державної служби і менеджменту освіти університету (науковий консультант професор Л.М. Сергеєва).

В обговоренні доповіді взяли участь: Ольга Дейнеко, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії і дизайну м. Києва», дмитро Рудницький, ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище» Житомирської області, Петро Курмаш, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. м. Хорол Полтавської області, Ігор Яблонський, броварський професійний ліцей Київської області, микола гладкий, Івано-Франківський професійний будівельний ліцей, Любов Бережна, Краснолиманське професійне училище Донецької області, Олексій Єфименко, ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 2 м. Харкова».

Всі слухачі безоплатно отримали навчальний посібник «Прогнозування процесів на ринку праці» та відзначили, що проведений  тренінг є результативною формою проведення занять у післядипломній педагогічній освіті.