КРАЩІ НАВИЧКИ І ПРАКТИКИ У ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТИ

24 вересня 2021 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – д.п.н., проф. Л.М. Сергеєва) прилюдним захистом випускних робіт закінчився ІІІ-й (заключний) етап курсів підвищення кваліфікації для груп слухачів категорій «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти (на базі НМЦ П(ПТ)О Чернівецької області)» (куратори-тьютори – д.п.н, проф. Л.М. Сергеєва, к.п.н., доц. каф. В.О. Купрієвич, ст.викл Л.А. Антонюк) та «Методисти обласних навчально (науково) – методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти» (куратор-тьютор – д.п.н., проф. Л.М. Петренко).

Профтехосвітяни із закладів та установ професійно-технічної освіти Вінницької, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Київ жваво обговорювали питання професійного зростання викладача ЗП(ПТ)О, підвищення конкурентоспроможності випускника в сучасних умовах, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти під час вивчення фінансово-економічних дисциплін у ЗП(ПТ)О, проблема протидії булінгу в молодіжному середовищі тощо.

У підсумку: високоякісна організація освітнього процесу, корисні та цікаві заняття, удосконалені навички й сформовані компетенції та подяка слухачів науково-педагогічним працівникам ЦІПО.

Все буде ПТО! Служімо професійно-технічній освіті України разом!