МАЙСТЕР-КЛАС: «ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ У МАЙБУТНІХ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ»

15 жовтня 2021 рокунауково-педагогічними працівниками кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в рамках роботи XXXVIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2021» проведено онлайн майстер-клас: «Формування інформаційної культури у майбутніх керівників організацій та установ».

З вітальним словом до учасників заходу звернулись: ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти»,член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Микола Кириченкота директорка ННІМП, професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидатка педагогічних наук, доцента Тетяна Рожнова.

З метою профорієнтаційної роботи з майбутніми вступниками було презентовано кафедру публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, освітньо-професійні та освітньо-наукові програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Відповідно до програми заходу на високому рівні був проведений майстер-клас «Формування інформаційної культури у майбутніх керівників організацій та установ».

Основними спікерами заходу були: Євген Карташов, завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор; Олена Ковтун, професор кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент; Галина Бережна, кандидат економічних наук; Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, які окреслили основні ключові принципи і підходи в процесі формування інформаційної культури в майбутніх фахівців, керівників організацій та установ, а також підкреслили значення інформаційної культури в їх діяльності.

Модераторами заходу були Галина Бережна та Святослав Корсакевич.

Учасники майстер-класу подякували організаторам за професійно підготовлений майстер-клас.