МАЙСТЕР-КЛАС «ОСОБЛИВОСТІ ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ» У РАМКАХ ПРОГРАМИ ХІІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2021»

МАЙСТЕР-КЛАС «ОСОБЛИВОСТІ ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ» У РАМКАХ ПРОГРАМИ ХІІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2021»

27 травня 2021 року науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України взяли активну участь у роботі ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2021». Зокрема, Тетяна Бурлаєнко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки підприємництва та менеджменту та Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту провели для учасників виставки в дистанційному форматі майстер-клас «Особливості побудови кар’єри в сучасних умовах».

Під час майстер-класу спікери зосередили увагу учасників на таких актуальних питаннях сьогодення, як вплив патостримінгу на сучасне покоління, розкрили особливості поведінки дітей-інфлюенсерів, разом з учасниками відповіли на питання: «Навіщо інтернет? Що класного у соціальних мережах? Що погано у соціальних мережах? Як ти почуваєшся коли користуєшся соціальними медіа?».

Також, учасники майстер-класу мали можливість ознайомитися з освітніми програми, які пропонує для здобувачів вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та особливостями навчання в університеті.

Разом зі спікерами учасники сформували правила безпеки в соціальних медіа, визначили шляхи убезпечення себе від стримерів та розкрили особливості впливу патостримінгу на побудову кар’єри.