Міжнародна літня школа «Управління проектами, що покращують світ».

8-16 вересня 2018 року у межах ІІІ Міжнародного науково-практичного форуму «Інновації в науці: виклики сучасності» (Болгарія – Україна) відбулась Міжнародна літня школа «Управління проектами, що покращують світ». Організаторами заходу виступили: Варненський вільний університет імені Чорноризця Храбра (Болгарія),  Чернігівський національний технологічний університет (Україна),  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України (Україна),  Центр стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку (Україна).

У роботі школи взяли участь понад 50 осіб – науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України, Словакії, Грузії. Особливу увагу й схвалення учасників викликали: тематична зустріч у «Світовому кафе» (World Café), на якій обговорювалася тема «Управління, менеджмент, лідерство в команді проекту: традиції, інновації, перспективи» одератор: Любченко Надія Василівна, доцент кафедри публічного управління та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент) і тренінг «Командна робота у проектній діяльності: психолого-управлінський аспект» (модератори: Бондарчук Олена Іванівна – завідувач кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор психологічних наук, професор та Грубі Тамара Валеріївна, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, здобувач наукового ступеня доктора психологічних наук, науковий кореспондент Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, член Української асоціації організаційних психологів та психологів праці.