МОН надано перелік літератури для використання у школах

Міністерство освіти і науки України надіслало переліки навчальної літератури, що мають відповідний гриф, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Відповідний лист надіслано до обласних органів управління освітою, інститутів післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітніх навчальних закладів.

Зокрема, навчальним закладам надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників для використання у початковій, основній та старший школі.

Окремий перелік навчальних програм, підручників і навчально-методичних посібників надано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили, що у 2015 році школи можуть використовувати підручники для 4-7-х класів попередніх років видання.