20 травня 2021 року на засіданні Президії НАПН України відбулося урочисте привітання Олени Іванівни Бондарчук, докторки психологічних наук, професорки, завідувачки кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України з присвоєнням Почесного звання «Заслужений працівник освіти України» (Указ Президента України №92 / 2021 від 8 березня 2021 року).

Витяг із відповідного Указу Президента України оголосив віце-президент НАПН України Олег Михайлович Топузов, дійсний член (академік) НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту педагогіки НАПН України.

Знак «Заслужений працівник освіти України» вручив Президент НАПН України Василь Григорович Кремень, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, дійсний член (академік) НАПН України, який у вітальному слові відзначив, що Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно О. І. Бондарчук за значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю.

Зичимо О. І. Бондарчук творчого натхнення та успіхів на освітянській і науковій ниві!