Наукова бібліотека Університету менеджменту освіти НАПН України досліджує нові інформаційні технології в освіті

Співробітники  Наукової  бібліотеки  УМО  на  чолі  з   в.о.  директора І.А. Гриценок взяли активну участь у Дев'ятій науково-практичній конференції "Нові  інформаційні  технології  в  освіті", яка відбулася 11 лютого 2016 року на  базі  Київського  національного  університету ім. Тараса Шевченка.

Організатори конференції – "Скайлайн Софтвер" і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Конференція проходила за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Науково-практична конференція в Києві орієнтована на те, щоб дати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, про нові програмні рішення "1С:Підприємства 8", обмінятися практичним досвідом викладання, намітити шляхи розширення співпраці з партнерами 1С:Франчайзі для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої галузі, поділитися досвідом інтеграції в міжнародну освітню сферу.

Обговорення  науково-практичних проблем на  конференції  проходило за такими  напрямками:

• Обговорення проблем та перспектив у підготовці спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей;
  • Організаційні форми співпраці з навчальними закладами;
  • Досвід співпраці бізнес структур (1С:Франчайзі) і освітніх установ;
  • Професійні стандарти для ІТ-галузі – орієнтир для викладачів: зближення професійних та освітніх стандартів - заставу підготовки затребуваних економікою кадрів;
  • Майстер-клас: використання універсальних бізнес-схем в прикладних рішеннях "1С:Підприємство для України";
  • Майстер-клас: приклад використання облікової системи "1С:Підприємство" в умовах мобільності;
  • Майстер-клас: як за півгодини створити журнал обліку успішності студентів та аналітичний звіт.
  • Тестування для викладачів за програмою "1С:Професіонал".

Матеріали роботи  науково-практичної конференції  будуть  використовуватися  педагогами  та  студентами  Університету  в  практичній  діяльності.