НАУКОВА ДІЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ: ЩЕ ОДИН ЗАСЛУЖЕНИЙ УСПІХ

25 червня 2021 р. відбулося засідання разової спеціалізованої ради ДФ 26.455.006 ДЗВО «Університет менеджменту освіти» під головуванням завідувача кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП ДЗВО «УМО» доктора психологічних наук, професора П. В. ЛУШИНА, створеної наказом МОН України №566 від 24.05.2021 р. для захисту дисертації БАЛАХТАР Катерини Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань – 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю – 053 «Психологія», яка з 2017 р. навчається в аспірантурі ДЗВО «УМО» за освітньо-науковою програмою «Психологія особистісного, соціального та організаційного розвитку» (гарант програми – завідувач кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ЦІПО ДЗВО «УМО», доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України О. І. БОНДАРЧУК).

Тема дисертації – «Особливості впливу креативності на суб’єктивне благополуччя викладачів іноземних мов закладів вищої освіти». Науковий керівник – МОСКАЛЬОВА Алла Степанівна, кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Офіційними опонентами виступили:

СЕРДЮК Людмила Захарівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач лабораторією психології особистості імені П. Р. Чамати Інституту психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України.

СИНГАЇВСЬКА Ірина Валентинівна – кандидат психологічних наук, доцент, директор Навчально-наукового інституту психології Університету економіки та права «КРОК».

Рецензенти:

БРЮХОВЕЦЬКА Олександра Вікторівна – доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

ЧАУСОВА Тетяна Володимирівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

За результатами голосування було прийнято одноголосне рішення про присудження Катерині Сергіївни БАЛАХТАР наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія».

Вітаємо Катерину Сергіївну Балахтар та її наукового керівника – проф. Аллу Степанівну Москальову й зичимо творчих успіхів на науковій ниві!