04.11.2020 р. Наукова бібліотека ДЗВО «Університет менеджменту освіти» провела  на платформі ZOOM науково-методологічний онлайн круглий стіл "Впровадження загального менеджменту якості в діяльність бібліотек".

На заході  були присутні керівники бібліотек Інституту психології ім. Г. С. Костюка, Державного університету інфраструктури та технологій  та науковці  ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Після виступів учасників відбулося жваве обговорення питань ефективності управління бібліотечною діяльністю, обмін думками щодо застосування  загального менеджменту якості на всіх рівнях функціонування бібліотеки від стратегічного бачення до професійного вирішення завдань;  розгляд інструментарію оцінки діяльності та інструментарію підвищення якості бібліотечної діяльності.

Програма круглого столу