НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ

20.01.2022 р. на кафедрі професійної і вищої освіти відбувся семінар-практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації (категорія новопризначені «Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О», тьютор – ст. викладач Людмила Антонюк).

Слухачі взяли участь у міжрегіональному вебінарі за програмою педагогічного експерименту регіонального рівня з теми «Формування м'яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (наукові консультанти – професор Лариса Сергеєва і доцент Вікторія Купрієвич).

Учасників вебінару привітали: Голда Виноградська, голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості України «Фешн Глобус Юкрейн»; Катерина Корсікова, доцент кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кандидат педагогічних наук; Валентина Синельник,ФОП «Синельник В.В.»; директори (заступники) обласних НМЦ(К) Світлана Микитюк, Чернівецької, Наталія Мандрегеля, Кіровоградської; Тетяна Русланова, Харківської.КатеринаМірошниченко,Президент Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», науковий консультант експериментального педагогічного майданчика, Інна Краснощок, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, СергійСікірніцький, директор Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

Презентовано досвід формування soft skills у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» (директор Ніна Ткаченко).

Відбулось підписання меморандумів про співпрацю між кафедрою професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (завідувач Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор)  кафедрою педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Харківської гуманітарно-педагогічної академії (завідувач Сергій Бєляєв, доктор педагогічних наук, доцент). Директори ЗП(ПТ)О-учасники педагогічного експерименту уклали чотирьох сторонній меморандум про співпрацю.

Відбувся креативний обмін думками. Прийнято рекомендації.