ННIМП  налагоджує   дієву комунікацію зі студентами

ННIМП налагоджує дієву комунікацію зі студентами

17 березня 2021 року на платформі Google Meet, відбулася робоча нарада із кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти»НАПН України з метою обговорення важливих питань щодо налагодження дієвої комунікації зі студентами. Модератор  Ірина Жуковазаступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП

Директор ННІМП Тетяна Рожнова акцентувала увагу на головних проблемах інституту щодо системного і комплексного підходу в роботі зі студентською молоддювиконання Правил внутрішнього розпорядку університетудотримання умов Договору про навчання тощо.

Активно було обговорено питання ключової ролі кураторів академічних груп із питання надання якісних освітніх послуг здобувачам вищої освіти України та іноземним громадянам, а також здійснення мобільної взаємодії «викладач – студент», «студент – викладач».

Обговорені питання і намічені заходи на робочій нараді сприятимуть здійсненню оперативного контролю над ефективною реалізацією освітнього, виховного процесів зі здобувачами вищої освіти, формуванню комплексного, системного підходу щодо покращення якості освіти в університеті в цілому.

Директор інституту Тетяна Рожнова подякувала кураторам академічних груп за активну роботу зі здобувачами вищої освіти, які підвищують авторитет університету на освітянській ниві.

Нарада пройшла в дружній та творчій атмосфері, що сприятиме вирішенню обговорених питань!