НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ З РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ

13 жовтня 2016 р. на базі Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету (директор Микола Кирилюк) відбулася обласна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку робітничих професій у Чернівецькій області: застосування новітніх технологій у навчанні».

У роботі конференції взяли участь Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Лілія Бурченко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Євдокія Горбан, методист вищої категорії Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, Григорій Губарєв, директор Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, директори, заступники директорів, педагогічні працівники ПТНЗ області, представники роботодавців.

На запрошення організаційного комітету конференції у роботі взяла участь та виступила із доповіддю професор кафедри державної служби та менеджменту освіти  ДВНЗ “Університет менеджменту освіти” НАПН  України,  доктор педагогічних наук,  професор  Лариса Сергеєва.

Учасникам конференції презентовано Державний стандарт професійно-технічної освіти 8112.N82.11-2016 (професія: Адміністратор. Код 4222. Кваліфікація: адміністратор), навчальні посібники, розроблені за сприяння українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування». Всі учасники конференції отримали збірник матеріалів конференції.