Оновленій  державній службі – сучасний державний службовець!

Оновленій державній службі – сучасний державний службовець!

11-13 жовтня 2016 року в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України проходив ІІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проводився Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Заключний тур розпочався 11 жовтня 2016 року в актовій залі Університету. Його урочисто відкрив Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби, голова Організаційного комітету щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», доктор політичних наук, заслужений економіст України.

Вітальне слово виголосив Віктор Олійник, ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, дійсний член Міжнародної слов’янської академії освіти ім. Я.А. Коменского, заслужений працівник освіти України. З привітаннями та побажаннями перемог виступили  Нелля Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Президії НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік та Наталія Титаренко, заступник Голови Профспілки працівників державних установ України.

Програма Конкурсу була насиченою і передбачала для учасників захист творчої роботи, участь у діловій грі та самопрезентацію.

Захист творчої роботи, присвяченої питанням державної служби, публічного адміністрування та психології управління, дозволив конкурсантам виявити свою ерудованість, знання нормативно-правової бази, високий рівень професіоналізму. Під час самопрезентації  державні службовці змогли продемонструвати свої професійні досягнення та особисті здобутки.

Ділова гра «Взаємодія органів публічної влади та громадськості у розбудові нової української школи (на прикладі району)» (модератори професор Наталія Клокар, старший викладач Мілана Пахомова) показала уміння працювати в команді, брати участь у громадських слуханнях, взаємодіяти з громадськістю.

Конкурсанти також взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації за участю працівників Національного агентства України з питань державної служби та викладачів Університету. Андрій Астапов, директор Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Національного агентства з питань державної служби ознайомив присутніх з новаціями законодавства в державній службі. З питанням щодо інтеграції та євроатлантичного співробітництва виступила перед конкурсантами Ніна Діденко, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Актуальну тему комунікацій органів державної влади розкрила Наталія Клокар, доктор педагогічних наук, професор кафедри державної служби та менеджменту освіти. Практично зорієнтованими були виступи працівників кафедри - Надії Любченко, кандидата педагогічних наук, доцента («Самоменджмент та імідж державного службовця») та Мілани Пахомової, старшого викладача кафедри («Форми ділового спілкування»).

Формуванню лідерських якостей державних службовців сприяв тренінг «Лідерство. Проактивний менеджмент та особистісний лідерський потенціал», проведений працівниками кафедри психології управління: Оленою Бондарчук, доктором психологічних наук, професором, завідувачем кафедри, Оленою Нежинською, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри та Іриною Євтушенко, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри.

За результатами проведення ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», переможцями конкурсу стали:

Номінація «Кращий керівник»

* 1 місце - КІРІЛЕНКО Федір Олександрович, начальник відділу аналізу та прогнозування управління міжвідомчої і міждержавної інформаційної взаємодії Департаменту інформаційних технологій Міністерства внутрішніх справ України

* 2 місце - ЗЕЛІНСЬКИЙ Ігор Леонідович, начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Державної авіаційної служби України

* 3 місце - ЄЛЬЧІЄВА Оксана Русланівна, начальник відділу кадрової, правової роботи, організаційно-контрольних питань та господарського забезпечення Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації

* 4 місце - КОРОЛЕВИЧ Леся Сіасурівна, начальник відділу охорони здоров’я Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області

Номінація «Кращий спеціаліст»

* 1 місце - КАЛАШНИК Микола Володимирович, головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності Дарницької районної державної адміністрації міста Києва

* 2 місце - НАРІЖНЯ Іванна Іванівна, головний спеціаліст сектора персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян управління соцзахисту населення Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області

* 3 місце - КОМАРОВСЬКА Олександра Віталіївна, головний спеціаліст відділу захисту персональних даних Департаменту інформаційних технологій Міністерства внутрішніх справ України

* 4 місце - САЦЬ Оксана Володимирівна, провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації Волинської області

Переможці отримали дипломи, грошові премії від 5 до 20 тис. грн.

Від профспілкового комітету працівників державних установ України лауреати Конкурсу отримали окремі нагороди в номінаціях «Гордість державної служби» та «Молодість державної служби».

Вітаємо переможців та лауреатів Конкурсу з вагомою перемогою! Бажаємо, щоб ця перемога стала першою сходинкою до успішної кар’єри та щасливого життя!