Освіта як мистецтво

У рамках телепередачі «Освіта як мистецтво», що транслювалась телеканалом «Культура» 13 травня 2017 року, свою викладацьку методику презентувала Отич Олена Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Університету менеджменту освіти, виконавчий директор Консорціуму закладів післядипломної освіти та Українського відкритого університету післядипломної освіти.

Під час лекції Олена Миколаївна висвітлила особливості цієї методики та її вплив на якість освіти. Вона обґрунтувала педагогічний потенціал використання мистецтва в освітньому процесі з метою розвитку не лише інтелектуальної, а й емоційної складової особистості та формування творчої і професійної індивідуальності педагога. Отич Олена Миколаївна зазначила, що, інтегруючи мистецтво в освіту, можна розв’язати дуже широке коло завдань, допомогти педагогам, студентам і учням глибше пізнати і навколишній світ, і самого себе.