ОСВІТНІ ПРОЕКТИ ЯК МАРКЕР ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ ПЕДАГОГА В МЕТОДИЧНОМУ ПРОСТОРІ

13 березня 2017 року у Київському Будинку вчителя відбувся загальноміський методичний захід педагогічних колективів закладів столичної професійно-технічної освіти «Вернісаж педагогічної творчості».

У журі міського конкурсу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри державної служби і менеджменту освіти Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  доктор педагогічних наук, професор  Лариса Сергеєва, кандидат педагогічних наук, доцент  Юрій Красильник, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник,  доцент кафедри університетської освіти і права  Алевтина Молчанова.

Переможцями педагогічних батлів кращих інноваційних освітніх проектів стали:

І місце:  Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва (директор Н. Горбатюк) за проект «Нездатність до навчання: як її перемогти?» та «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії   та   дизайну   м. Києва»  (директор А. Гончаренко)  за  проект

«Український  код»;

ІІ місце:  Вище   професійне   училище   №  33   м. Києва   (директор

П. Наконечний)  за  проект «Практичні кроки екологічного виховання учнів»;

ІІІ місце:  Київське вище професійне училище будівництва і дизайну (директор Г. Алексенко) за проект «Від профорієнтації до європейського ринку праці».

Серед лауреатів - три навчальні заклади, що є базовими для проведення виїзних занять для груп підвищення кваліфікації керівних кадрів професійної освіти. Вітаємо переможців!