ПЕДАГОГАМ ЛЬВІВСЬКИХ КОЛЕДЖІВ - ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Кафедра публічного адміністрування та менеджменту освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України здійснила випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

15 червня 2018 року відбувся прилюдний захист випускних робіт 127 слухачів (категорія – «Особистісне професійне зростання педагогічних працівників коледжів та технікумів»).

Навчання слухачів проходило на базі Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій (куратори-тьютори – кандидат технічних наук, доцент О.В. Пащенко та старший викладач В.О. Купрієвич).

Випускників привітав директор коледжу М.В. Григорців, кандидат економічних наук, заслужений працівник освіти України.

Заступник директора Центрального інституту післядипломної освіти університету Л.М. Оліфіра, кандидат педагогічних наук. доцент відзначила багаторічну плідну співпрацю, вагому підтримку професійного розвитку педагогічних працівників коледжів і технікумів Львівської області  та вручила подяки Р.М. Дадаку, голові ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області, М.В. Григорціву, директору Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості НУХТ, І.В. Тарасюк, методисту обласної ради директорів.

Доктор педагогічних наук, професор Л.М. Сергеєва провела коворкінг «Івент-менеджмент в управлінні розвитком закладу професійної освіти», надала колективну консультацію з підручникотворення. Науково-педагогічні працівники кафедри ознайомилися із сучасною матеріально-технічною базою коледжу.