Перший проректор ДЗВО "Університет менеджменту освіти" зустрілася зі здобувачами вищої освiти освітньо-професійної програми "Християнська педагогiка"

Перший проректор ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Наталія Клокар зустрілася зі здобувачами вищої освiти освітньо-професійної програми "Християнська педагогiка" (гарант програми - професор кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, доктор педагогічних наук І. Л. Сіданіч).
Наталiя Iванiвна побажала майбутнім магістрам успiшного завершення навчання та написання дипломних проектів, а також висловила прохання щодо активної участi здобувачів вищої освіти у профорiєнтацiйній роботі у своїх регіонах.