ПЕРШИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ 2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

З 13 по 24 січня 2020 р. кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри д.п.н., професор Лариса Сергеєва) проведено курси підвищення кваліфікації "Особистісне професійне зростання педагогічних працівників фахової передвищої освіти" (на базі Ірпінського державного коледжу економіки і права) – тьютор-куратор д.п.н., ст. н.сп., професор кафедри Лариса Петренко, староста групи – Олена Пустова, заступник директора з навчальної роботи коледжу). Слухачі тематичних курсів взяли участь у тематичних дискусіях, практичних заняттях та прилюдно захистили випускну роботу. До методичного кабінету коледжу від кафедри передано науково-методичну літературу. Успішної вам роботи, шановні наші випускники!