ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ТА УНІВЕРСИТЕТОМ АРАДА ІМЕНІ АУРЕЛЯ ВЛАІКУ М. АРАДА, РУМУНІЯ

Упродовж 16–20 червня 2018 року в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України з офіційним візитом перебувала делегація Університету Арада імені Ауреля Влаіку (Румунія) у складі ректора Університету Арада імені Ауреля Влаіку, професора Рамони ЛІЛІ та директора Європейського інституту ім. Сержа Московічі Університету Арада ім. Ауреля Влаіку, професора Лавінії БЕТЕА.

Румунські колеги виступили перед викладачами, студентами та слухачами курсів підвищення кваліфікації УМО із лекцією на тему «Полемічні соціальні репрезентації: міжвоєнна Румунія у спогадах Сержа Московичі та посткомуністичних ЗМІ». Із запитаннями до лекторів та власними міркуваннями виступили учасники заходу: ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України  Микола  КИРИЧЕНКО, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків, професор Олена ОТИЧ, директор Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (ЦІППО), професор Тамара СОРОЧАН, завідувач кафедри психології управління ЦІППО, професор Олена БОНДАРЧУК,  завідувач кафедри педагогіки, управління та адміністрування ННІМП, професор Зоя РЯБОВА, завідувач кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП, професор Павло ЛУШИН, доцент кафедри психології управління ЦІППО, кандидат психологічних наук Ірина БОНДАРЕВСЬКА, яка також здійснювала переклад, начальник відділу міжнародного співробітництва Анастасія ПИСАРУК.

У межах офіційного візиту відбулося урочисте підписання Меморандуму про міжнародне співробітництво між ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Університетом Арада імені Ауреля Влаіку (Румунія).

Меморандум підписали ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Микола  КИРИЧЕНКО та ректор Університету Арада імені Ауреля Влаіку Рамона ЛІЛІ.

В урочистому підписанні Меморандуму взяли участь представники Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (ЦІППО), Навчально-наукового інституту менеджменту та психології (ННІМП), відділу науково-організаційної роботи та відділу міжнародного співробітництва ДВНЗ «УМО», який забезпечив організаційний супровід перебування румунської делегації в Університеті.

Сторони домовилися про перспективи розвитку міжнародного співробітництва ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Університету Арада імені Ауреля Влаіку, обговорили програму спільних заходів, спрямованих на подальший розвиток педагогічної, психологічної науки в Україні та Румунії, зокрема щодо реалізації спільної наукової та видавничої діяльності, стажування та підвищення кваліфікації педагогічних, психологічних та керівних кадрів освіти.

Офіційний візит румунської делегації Університету Арада імені Ауреля Влаіку до ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» став важливою сходинкою до зміцнення румунсько-українських відносин та започаткування спільної, продуктивної міжнародної співпраці між закладами освіти.