ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ В СФЕРІ ОСВІТИ

7 липня 2021 року відбулася робоча зустріч ректора Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України Миколи Кириченка з директором ТОВ “IJ ENTERPRISES” Хайдером Алі.

У зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Наталія Муранова та директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Світлана Грицай.

Під час зустрічі ректор Микола Кириченко та Хайдер Алі підписали Договір про співпрацю у сфері освіти та обговорили перспективи партнерства і пріоритетні пропозиції, які будуть реалізовані в рамках цього Договору.

Серед основних напрямів співпраці є здійснення постійної систематичної рекламної, інформаційно-консультативної діяльності, спрямованої на залучення на навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» мотивованих до професійного зростання молодих прогресивних та креативних здобувачів вищої освіти із Ісламської Республіки Пакистан.