ПІДПІСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО МАЙДАНЧИКА

Завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва на запрошення Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області взяла участь у заходах щодо здійснення практичного етапу експериментальної роботи регіонального рівня, зокрема: методологічний семінар «Теорія і практика підготовки педагогів професійної освіти до формування soft skills у здобувачів освіти»; регіональний круглий стіл «Навички успіху та їх розвиток»; воркшоп із творчою групою НМЦ ПТО у Чернівецькій області щодо обміну досвідом організації інноваційної діяльності у системі професійної (професійно-технічної) освіти та підписання меморандуму про спільне проведення педагогічного експерименту; засідання творчих груп із кафедрами теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності та педагогіки та освітнього менеджменту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка і кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відповідно до Програми експерименту.

Відбулась зустріч із заступником голови обласної державної адміністрації Андрієм Лісотою, який окреслив основні перспекиви розвитку ЗП(ПТ)О області та ректором ЦДПУ імені Володимира Вінніченка доктором юридичних наук, професором, Заслуженим діячем науки і техніки України Євгеном Соболем, проректорами, науково-педагогічними працівниками кафедр, з якими у жовтні 2020 р. підписано Меморандум про співпрацю. Професор Лариса Сергеєва провела гостьову лекцію для студентів ЦДПУ імені Володимира Вінніченка. Відтепер три педагогічних колективи ЗП(ПТ)О міст Кропивницького, Одеси та Чернівців є учасниками експериментальної роботи з формування soft skills у здобувачів освіти за наукового консультування кафедри професійної і вищої освіти (професор Л. Сергеєва, доцент В. Купрієвич).