28 лютого було підписано Угоду між Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» і Варшавським університетом менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) про співробітництво в галузі вищої освіти. В рамках підписання даної Угоди відбулась зустріч ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» України Миколи Кириченка із проректором Варшавського університету менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» Голопичем Тарасом Петровичем.

У зустрічі приймали участь директорка ННІМП Олена Алейнікова, завідувачка відділу міжнародного співробітництва Оксана Ковтун.

Під час зустрічі було обговорено стратегічні пріоритети щодо підготовки фахівців за спеціальностями «Економіка», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Психологія», «Управління проектами», «Публічне управління та адміністрування», використовуючи можливості навчально-матеріальних баз та навчально-методичного забезпечення обох університетів, а також умови участі науково-педагогічних кадрів ДЗВО «УМО» та Варшавського університету менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» в освітньому та науковому процесах.