Підвищення кваліфікації державних службовців з питань запобігання корупції

Згідно з державним замовленням та державним контрактом з Національним агентством України з питань державної служби викладачі кафедр державної служби та менеджменту освіти і університетської освіти та права ЦІППО проводять серію короткотермінових тематичних семінарів з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

24-25 травня 2017року такий семінар  проведений для працівників Міністерства освіти і науки України, в ході якого були розглянуті питання практичної реалізації антикорупційного законодавства, організації заходів щодо запобігання корупції в сфері освіти.

Нормативно-правові аспекти запобігання корупції слухачі обговорили із кандидатом юридичних наук, доцентом Дей М. О., кандидатом юридичних наук  О. В. Кушнір, доктором юридичних наук, професором  Бабенко К. А.

Під час тренінгу, проведеного кандидатом педагогічних наук, доцентом Любченко Н.В., були розглянуті практичні ситуації застосування антикорупційного законодавства, досвід зарубіжних країн у боротьбі з корупцією, актуалізовані можливості удосконалення діяльності органів управління освітою в сфері запобігання  корупцією.

Керівник семінару, доктор наук
з державного управління,
професор, завідувач кафедри
державної служби та