ПІДВИЩИТИ  ЯКІСТЬ  ОСВІТИ  ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ  МОЛОДОГО  ПОКОЛІННЯ  НА РИНКУ  ПРАЦІ

ПІДВИЩИТИ ЯКІСТЬ ОСВІТИ ТА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ НА РИНКУ ПРАЦІ

26 вересня 2017 року з групою слухачів підвищення кваліфікації категорії «Новопризначені заступники директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ» (тьютор - старший викладач Вікторія Купрієвич) відбулася зустріч із заступником директора департаменту професійно-технічної освіти – начальником відділу організаційно-педагогічної діяльності та соціальних питань Міністерства освіти і науки України  Вікторією  Карбишевою.

Слухачі – представники ПТНЗ Вінницької, Кіровоградської, Житомирської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Харківської, Київської областей – дістали можливість обговорити важливі питання, які стосуються розвитку професійно-технічної освіти в контексті прийняття нового Закону України № 2145-VІІІ «Про освіту», який прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року та підписаний Президентом України 25 вересня 2017 року.

В обговоренні цих питань взяли участь директор Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Тамара Сорочан, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва,  заступник директора ЦІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса  Оліфіра,  кандидат технічних наук,  доцент  Ольга  Пащенко.

З  Вікторією  Карбишевою  також  зустрівся  перший проректор - проректор  з  науково-педагогічної  та  навчальної  роботи  Університету   Микола  Кириченко.

Напередодні професійного свята Дня працівника освіти всі слухачі безоплатно отримали навчальний посібник «Навички для кар’єри», а В.О. Карбишевій презентовано колективну працю науковців сектору професійної освіти кафедри державної служби і менеджменту освіти ЦІППО посібник «Управління розвитком професійного навчального закладу: праксіологічні засади».