ПІЛОТНА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ РЕСОЦІАЛІЗАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ПІЛОТНА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ РЕСОЦІАЛІЗАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

5 жовтня 2021 року директорка ННІМПДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Тетяна Рожновата завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяна Бурлаєнкопровели пілотну зустріч з представниками Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департамент, а також зі Службою Персоналу (на правах управління) Державної кримінально-виконавчої служби України. На зустрічі було проведено перемовини щодо організації подальшої співпраці та обміну досвідом обох сторін, учасників зустрічі.

Зустріч було організовано з метою профорієнтаційної роботи та надання освітніх послуг у вищезазначеній установі; створенню умов для інтеграції, соціалізації молоді закладу в освітній простір та розвитку її творчого мислення та здібностей; поширення перспективного педагогічного досвіду та інноваційних розробок науково-педагогічних працівників ННІМП ДЗВО «УМО» серед співробітників Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту а також зі Службою Персоналу (на правах управління) Державної кримінально-виконавчої служби України, які виявили зацікавленість щодо освітньо-професійних програма університету. Обговорено наміри сторін щодо підписання Угоди про співпрацю.

Також, у ході зустрічі представниками Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту а також зі Службою Персоналу (на правах управління) Державної кримінально-виконавчої служби України було запропоновано відвідування здобувачами ДЗВО «УМО» Музею Державної кримінально-виконавчої служби Міністерства Юстиції України.

Висловлюємо особливу подяку за сприяння та організацію зустрічі для співробітників Управління та інституту пану Дмитру Ковалю.