Подяка кафедрі ВОСІКТ за якісну організацію та проведення курсів підвищення кваліфікації

Завершились тематичні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які проводилися кафедрою відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій «Упровадження STEAM освіти в освітній процес (на базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»)» - куратор-тьютор доц. Кондратова Л.Г.

Напружена робота принесла вагомі результати та творчі здобутки дистанційного навчання.

Керівництвом Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу висловлено подяку науково-педагогічним працівникам кафедри за високу якість організації освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації та за їх професіоналізм.

Дякуємо нашим слухачам за активність, творчу ініціативу та наполегливе навчання.