Постійна увага Директорату професійної освіти МОН України  до слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО

Постійна увага Директорату професійної освіти МОН України до слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО

04.02.2020 р. відбулась тематична зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО з начальником відділу змісту освіти та організації освітнього процесу Головного управління професійної освіти Директорату професійної освіти МОН України Катериною МІРОШНІЧЕНКО.

Профтехосвітяни категорій: заступники директорів ЗПТО з навчально-виробничої роботи, тьютор к.п.н., доцент кафедри Олександр Гуменний, новопризначені заступники директорів ЗПТО з навчально-виховної роботи, тьютор к.п.н., доцент кафедри Вікторія Купрієвич та науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО – завідувач кафедри, д.п.н., професор Лариса Сергеєва, д.п.н., професор кафедри Лейла Султанова, к.п.н., доцент кафедри Валентина Гордієнко отримали найсвіжішу інформацію та висловили подяку за постійну увагу Директорату професійної освіти МОН України (Генеральний директор, к.н.держ.упр. Ірина ШУМІК) до слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО.