Презентація програми з судової психології

19 січня 2017 р. у стінах НАПН України з ініціативи Інституту психології  ім. Г. С. Костюка, відбулась презентація програми з судової психології американського психолога, професора одного з університетів Вашингтона, Джиммі Хілла. У ході розповіді Джиммі Хілл ділився власним досвідом роботи з державними правоохоронними органами, а також людьми, які постраждали від злочинів різних ступенів тяжкості. На заході були присутні студенти та викладачі кафедр ННІМП, а також студенти інших вищих навчальних закладів.

Професор Хілл висловив враження від роботи з українськими студентами та виразив надію про більш тісну з ними взаємодію. Члени кафедри загальної та практичної психології підтримали ініціативу з налагодження взаємовигідних науково-педагогічних зв'язків з професором, які є перспективою організації спецкурсу для магістрів зі спеціальності «Кризова психологічна допомога в сучасних умовах».