ПРЕЗЕНТОВАНО ДОСВІД ФІНЛЯНДІЇ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

21 квітня 2021 р.завідувачка кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО д.п.н., професор Лариса Сергеєва взяла участь в установчому вебінарі щодо навчання керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Захід проведено в рамках проєкту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» Міністерством освіти і науки України спільно з Національним агенством Фінляндії з питань освіти (EDUFI).

Учасників вебінару привітали: Ірина Шумік, генеральний директор директорату професійної освіти Міністра освіти і науки України, Пяйві Лайне (Päivi Laine), Посол Фінляндії в Україні, Єнс Адам (Jens Adam), керівник проєкту EU4Skills, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

Ханна Аутере (Hanna Autere), менеджер проекту (EDUFI) зупинилась на питанні підтримки Фінляндією реформи системи П(ПТ)О в Україні.Мерві Янссон (Mervi Jansson), Генеральний директор (Omnia Education Partnerships) розкрила основні завдання та тренери впровадження програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти. Рейя Анкар (Reija Anckar),старший фахівець Університету прикладних наук Хаага-Хелія зупинилась на проблемах управління сучасною професійною освітою.

Участь в Європейському науково-освітньому проєкті буде надзвичайно корисною для науково-педагогічних працівників кафедри професійної і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.