ПРИВІТАННЯ на  урочистому заході з відзначення  Дня  знань –2016

Кириченка  Миколи Олексійовича на  урочистому заході
з відзначення  Дня  знань –2016 та  Посвяти  в  студенти
01  вересня   2016  року

Шановні   викладачі,  студенти,  співробітники  Університету,  батьки   та  гості  нашого  свята!

Дорогі   першокурсники!

Від  імені  Ректорату щиро вітаю всіх вас із  святом Дня  знань  та  початком  нового  навчального   року.

У  всіх  календарях  1  вересня  позначено  як  День  знань.       Я  вважаю,   що  для   всіх   нас  –  студентів  і  педагогів,  учнів  і  вчителів    –  кожний   із   365-ти   днів   року  –  повинен   бути   Днем   знань.

Цей  рік  особливий.   В  Україні  розпочата  реформа освіти.   З початком  кожного  нового  навчального  року  ми  знову  і  знову ще  більше   переконуємося  у  важливості в нинішньому інноваційному  та  інформаційному  суспільстві   якісної   освіти  та  цінності    праці   педагога.

В  сьогоднішньому  глобалізованому  світі  головна  економіка - це «економіка знань та  компетентностей».   Адже оволодіння новими знаннями і компетенціями становиться  головним фактором зростання та розвитку  всіх  без  виключення  сфер  діяльності.   А  це,  відповідно,  покладає  на  всіх  нас  велику відповідальність,   яку  ми,   без   всяких   сумнівів,   повинні   виправдати.

Особливі  вітання  сьогодні першокурсникам,  для  яких настав прекрасний  час студенства, період  інтелектуального  і  особистістного  зростання,  нових  звершень  та  відкрить.

Дорогі  першокурсники!   Добре відомо, що стати студентом – це велика радість! Я впевнений, те, що Ви сьогодні  тут, –  це  вірне  рішення.

Поступивши  в  наш  НЗ,  ви зробили важливий  вибір  в  своєму  житті - ви стали студентами  особливого  ВНЗ – Університету менеджменту освіти, який готує не лише менеджерів освіти,  але й сучасних управлінців проектами, управлінців персоналом, психологів, педагогів вищої школи,  спеціалістів  інших   напрямків.   Наш  Університет  посідає особливе місце серед усіх університетів – це єдиний у нашій державі вищий навчальний заклад, підпорядкований Національній академії педагогічних наук України, історія якого починалася з першого в Україні вищого навчального закладу, що займався підготовкою керівних кадрів  освіти і який сьогодні тісно поєднаний  з  педагогічною   наукою.

Та ви повинні добре усвідомлювати, що високий  статус НЗ передбачає  і  високу  відповідальність  та  напружену  працю.

Сьогодні ви вперше переступите поріг студентської аудиторії, познайомитеся з викладачами, відвідаєте перші заняття. Все це буде суттєво відрізнятися  від  звичних  вам шкільних уроків. Тепер все набагато складніше,  відповідальніше  і  важче.  Але я думаю, труднощі викличуть  лише здорове бажання подолати їх, перетворити  все  нове  і  важке  в  просте і зрозуміле.   Попереду у вас  роки  напруженої праці, результати якої багато в чому будуть визначальними  для  вашого  майбутнього.   Ми готові  передати  вам  всі  наші уміння та  досвід,  закласти  міцний  фундамент  знань  для  вашого   подальшого   життя.

Впевнений, отримані знання, здобуті компетентності  допоможуть  вам  не лише  побудувати  успішну  кар’єру,  але  і  внести  свій  посильний  вклад  в  достойне   майбутнє   нашої   держави.

Надіюсь,  за час навчання в Університеті ви постараєтесь  досягнути  максимальних  результатів  на  обраному  шляху,  що, в свою  чергу,  дасть  нам  можливість  гордитися    своїми   випускниками.

Сподіваюся, що всі ми робимо гарну і благородну справу,  яка  конче  потрібна  кожному з нас та нашій Державі.

На завершення хочу побажати всім студентам гарного навчання, активного студентського життя, пам’ятати, що студентські роки самі кращі в житті, тому намагайтеся прожити  їх,   поєднуючи  приємне  з  корисним.

Професорсько-викладацькому складу Університету бажаю плідної роботи, витримки та терпіння, нових наукових  звершень  та  життєвих  здобутків.

Від  усієї  душі  зичу  всім  присутнім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання   нашої   України!

Із   святом,   з   Днем   знань!