ПРОДУКТИВНА МЕТОДИКА ЗРОСТАННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

14.06.2021 р. і 24.06.2021 р. на кафедрі професійної і вищої освіти відбулись наукові слухання за результатами дисертаційних досліджень аспирантів четвертого року навчання за програмою PhD Валерії Докторович, тема: «Управління інноваційною діяльністю закладу професійної (професійно-технічної) освіти» та Лілії Уклеїної, тема: «Управління підготовкою майбутніх адміністраторів сфери підприємництва в закладах професійно-технічної освіти» (наук. керівник д.пед.н., професор Л.М. Сергеєва).

У слуханнях взяли участь: Ірина Андрощук, д.пед.н., проф., Тетяна Стойчик, к.пед.н., Ольга Авраменко к.пед.н., Олена Загіка, к.пед.н., Наталія Самойленко, к.пед.н., Василь Дорош, к.ю.н., Світлана Масліч, к.пед.н., Світлана Микитюк, Катерина Мірошніченко, Віктор Гриженко, к.пед.н., Олександр Паржницький, к.пед.н., науково-педагогічні працівники кафедри.

Відбулась важлива та змістовна розмова науковців, педагогів-практиків та молодих дослідників. Постійна кафедральна увага підготовці молодих науковців.