ПРОЕКЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України досить відомий в Україні своїми здобутками в галузі післядипломної освіти. Науково-педагогічні працівники кафедр Університету професійно себе зарекомендували під час проведення занять на курсах підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти в різних регіонах України. Співпраця між Радою директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області та ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України допомагає педагогам Львівської області в неперервному професійному зростанні.

Саме про це йде мова у статті «Проекції професійного зростання» у педагогічній газеті «Освіта» № 36‑38 (5991-5993). Автор статті – Ірина Тарасюк, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Львівський фаховий коледж харчової переробної промисловості НУХТ».

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами статті «Проекції професійного зростання».

Випуск газети «Освіта» № 36‑38 (5991-5993)