ПРОФТЕХОСВІТА УКРАЇНИ: ВЕКТОР НА ПРОФЕСІЙНИЙ УСПІХ

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти з 17 по 21 вересня відбувся третій етап  курсів підвищення кваліфікації  для слухачів категорій «Заступники директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виробничої роботи» (куратор-тьютор – к.т.н., доцент Пащенко О. В.) та «Новопризначені заступники директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виховної роботи»(куратор-тьютор – ст. викладач Купрієвич В.О.), які представляли 13 областей України (Вінницька, Волинська, Донецька, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернівецька області та м. Київ).

Під час захисту випускних робіт комісіями (під головуванням доктора наук із державного управління, професора Лукіної Т. О та доктора педагогічних наук, професора Сергеєвої Л. М..) було відзначено актуальність представлених робіт, їх професійну та практичну спрямованість. Слухачі брали активну участь у їх обговоренні та відповідали на запитання членів комісії. Презентовано випускні роботи щодо бізнес-проектів в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, реалізації інклюзивної освіти та перспектив її розвитку, теорій управління розвитком закладів професійно-технічної освіти тощо.

Комісіями були відзначені випускні роботи слухачів Піндак С.В. (Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну), Кабак Н.О. (Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище, Одеська область), Гайдидей О.М. (Попаснянський професійний ліцей залізничного транспорту, Луганська область), Круп’як О.Д. (Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей), Куштан Г.В (Ужгородське ВПУ торгівлі та технологій харчування, закарпатська область), Степанова Л.В. (ДНЗ «Центр професійної освіти, технологій та дизайну м. Києва»).

Профтехосвітянами взято вектор на професійний успіх!