ПРОФТЕХОСВІТЯНИ СТОЛИЦІ СЛУХАЧАМ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

03 січня 2018 р. відбулася робоча зустріч доктора педагогічних наук, професора Лариси Сергеєвої із начальником управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської  міської державної адміністрації Виконавчого органу київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) Олегом Бондаренком.

Обговорено організаційні заходи та визначено закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва для проведення занять із слухачами курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів професійної освіти з теми : «Управління інноваційними освітніми процесами як передовий досвід закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва»

Кращі ЗПО м. Києва зустрінуть колег з України, проведуть майстер-класи, ворк-шопи, батли, коворгінги, дискусійні панелі, поділяться досвідом та шляхами подолання викликів, які перешкоджають сталому розвитку професійної освіти, серед яких:

• Вище  професійне училище №33 (директор П. І. Наконечний).
  • Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва (директор Н.А. Горбатюк).
  • ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» (директор О.О. Авраменко, кандидат педагогічних наук).
  • Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти НАПН України (директор Д.В. Гуменюк, кандидат педагогічних наук).
  • ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» (директор А.О. Новак).
  • Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка (директор О.І. Щербак, доктор педагогічних наук. доцент, член-кореспондент НАПН України).
  • Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві (директор М.Г. Натеса).