ПРОВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» НА ДРУГОМУ (МАГІСТЕРСЬКОМУ) РІВНІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

14 грудня 2021 року о 10-00 на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться пілотне складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Явка здобувачів вищої освіти, що навчаються на вищевказаній освітній програмі, є обовязковою!

ЄДКІ - це комплексна атестація професійних знань, умінь та навичок для здобувачів на магістерському рівні вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Відповідальними державними органами за організацію та проведення ЄДКІ визначено Національного агенства України з питань державної служби та  Міністерства освіти і науки України.

Згідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Національного агенства України з питань державної служби «Про затвердження програми Єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти» від 18 жовтня 2021 року № 1105/165-21 затверджена програма ЄДКІ зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Чекаємо здобувачів для скаладання пілотного ЄДКІ 14 грудня о 9-00 в аудиторіях 4.1 та 3.2, 3 корпус ДЗВО «Університет менеджменту освіти»НАПН України за адресою: 04053 м. Київ, вул. Cічових Стрільців, 52-а. При собі мати посвідчення особи (паспорт).

Координатор проєкту: Фещенко Олена Леонідівна,

тел.: 093 273 60 23; elf.27.04.64@uem.edu.ua

ЛИСТ МОН № 3/3336-21 від 06.12.2021

Спільний наказ Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби  № 1294/184-21 від 01.12.2021 року "Про внесення змін до спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби від 24.03.2021 р. №368/51-21"