Проведено чергове засідання науково-методичної ради ДВНЗ "Університет менеджменту освіти"

13.09.2018 р. проведено чергове засідання науково-методичної ради ДВНЗ "Університет менеджменту освіти". На порядку денному було розглянуто 2 основні питання:

1. Про моніторинг якості підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти.

Доповідач: Анастасія Володимирівна Денисова, завідувач навчального відділу БІНПО ДВНЗ «УМО» НАПН України.

Члени комісії: Валентина Василівна Вітюк, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-методичної роботи Волинського ІППО;

Михайло Михайлович Басараб, кандидат історичних наук, доцент, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського ІППО.

2. Про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти.

Доповідач: Наталія Володимирівна Зернова, керівник відділу науково-методичного забезпечення та координації діяльності закладів ППО.