Навчання у Всеукраїнській Школі молодого науковця Університету менеджменту освіти

Навчання у Всеукраїнській Школі молодого науковця Університету менеджменту освіти

20-26 червня 2019 року відбулося навчання у Всеукраїнській школі молодого науковця Університету менеджменту освіти НАПН України. Навчання проходило в унікальному за своїми лікувальними властивостями місті-курорті Сатанів, яке розташоване на території Національного природного парку Подільські Товтри, посеред гір на березі річки Збруч (Городоцький район, Хмельницька область, Україна).

Містечко Сатанів та його зелені околиці називають "маленькою Швейцарією", оскільки воно оточене унікальними пам’ятками Подільської природи. Це бальнеологічний курорт з природними мінеральними радоновими джерелами, що має чудодійні лікувальні властивості.

В ході навчання аспіранти взяли активну участь у:

тренінгу: «Траєкторії розвитку креативного мислення та комунікативної привабливості молодого науковця» (проводила О.С. Боднар, доктор педагогічних наук, професор Тернопільського педагогічного університету);

практикумі: «Проектування науково-дослідної діяльності» (проводила З.В.Рябова, доктор педагогічних наук, професор: зав.кафедри педагогіки, управління та адміністрування УМО);

рольовій грі: «Захист дисертаційного дослідження». Свої матеріали представляли аспіранти 4 курсу;

проблемних семінарах: «Система і модель; методика і технологія» та «Наукова школа як наукова спільнота, об’єднана однією науковою ідеєю» (проводила Отич О.М., доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків УМО).

В ході роботи школи проводились також індивідуальні консультації, обмін досвідом молодих науковців, обговорення актуальних питань підготовки дисертаційних досліджень.

Всі організаційні, інформаційні та науково-методичні складові успішної роботи Школи молодого науковця забезпечувала завідувач аспірантури УМО  О.Л. Ануфрієва, кандидат педагогічних наук, доцент.

У вільний від навчання час аспіранти мандрували по Національному природному парку «Подільські Товтри» і знайомились з історичними пам’ятками старовинного Сатанова.

По закінченні навчання всі учасники Школи отримали сертифікати.