РЕКТОР КИРИЧЕНКО М.О. ВРУЧИВ ПРАЦІВНИКАМ НАГОРОДИ НАПН УКРАЇНИ

16 листопада 2021 року на розширеному засідання ректорату Микола Кириченко, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» вручив нагороди Національної академії педагогічних наук України науково-педагогічним працівникам.

Нагрудним знаком «Ушинський К.Д.» НАПН України нагороджено професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Наталію Приходькіну.

Медаллю «Григорій Сковорода» НАПН України нагороджено завідувача кафедри психології та особистісного розвитку, доктора психологічних наук, професора Павла Лушина та завідувача кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, доктора педагогічних наук, професора Ірину Сіданіч.

Вітаємо шановних колег! Зичимо Вам нових творчих здобутків, особистісного розвитку, професійного зростання на благо нашого Університету, української освіти та України. Нехай мрії і плани збуваються, наснага і творчість не згасають, здобувачі освіти радують своїми перемогами та надихають Вас на нові творчі звершення.

Міцного здоров’я, щастя, натхнення, миру, радості, достатку, успіхів у науково-педагогічній, державницьків та громадській діяльності Вам, дорогі колеги!