Школа вищого корпусу державної служби- тренінг  «Управління командою:  5 завдань лідера»

Школа вищого корпусу державної служби- тренінг «Управління командою: 5 завдань лідера»

З 14 по 18 вересня 2015 року в Школі вищого корпусу державної служби проходить навчання державних службовців I-II категорії за третім модулем Програми розвитку лідерства – 2015 на тему «Управління командою: 5 завдань лідера».

У програмі навчання: сутність командної роботи на державній службі, сутність психологічної готовності до роботи в команді, стимулювання членів команди до ефективної командної роботи, психологічні засади нарощування державним службовцем власного потенціалу лідера команди.

Тренінги проводять викладачі Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України: Олена Бондарчук, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології управління та Олена Філь, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології управління.