Слухачі успішно завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації

У жовтні 2021 року у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України успішно завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації 604 слухачі за державним замовленням та 38 осіб за кошти фізичних і юридичних осіб. Зокрема за такими напрямами:

• Керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти– 244 особи.
  • Керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти72 особи.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти - 27 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти87 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники НМЦ професійної (професійно-технічної) освіти15 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти108 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, методичних центрів 66 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники психологічних служб 14 осіб.
  • Публічне управління розвитком системи освіти – 10 осіб.

Навчання відбувалось на основі засобів електронного зв’язку на умовах доброзичливості, аудиторія слухачів була налаштована на результативне навчання та співпрацю.

Приємно відзначити, що аудиторія слухачів також була зацікавлена у підвищенні кваліфікації та професійному зростанні. Вмотивованості слухачів сприяло ефективне поєднання різних форм проведення занять: лекції, тематичні дискусії, науково-практичні конференції, семінари-практикуми з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Підсумком проходження курсів підвищення кваліфікації став публічний захист випускних (підсумкових) робіт. Слухачі успішно презентували свої творчі, дослідницькі роботи, продемонстрували компетентності, набуті й удосконалені на курсах підвищення кваліфікації.

По завершенню курсів, слухачі висловили слова вдячності за належну і якісну організацію курсів. Зазначили, що не лише збагатилися знаннями та творчими ідеями, а й обмінялися досвідом та отримали мотивацію для подальшої творчої активності!

Вітаємо слухачів та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!