SOFT SKILLS – НАВИЧКИ, ЩО ВАЖЛИВІ В РОБОТІ Й У ЖИТТІ

22-24 січня 2020 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО відбувся І етап (за очно-дистанційною формою навчання) курсів підвищення кваліфікації категорій слухачів: ректори (президенти, начальники), проректори (віце-президенти, заступники начальників) університетів, академій, інститутів (тьютор ‒ д.п.н., професор Лариса Сергеєва), та директори (заступники директорів) інститутів, декани (заступники деканів) факультетів університетів, академій, інститутів (тьютор ‒ д.п.н., професор кафедри Лариса Петренко).

Семінар-практикум «Нові механізми управління розвитком вищої освіти в Україні» для слухачів проведено на базі кафедри педагогіки і психології (завідувач кафедри ‒ д.п.н., професор Марина Артюшина) Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Учасники семінару-практикуму взяли участь в обговоренні освітніх змін, реформ, стратегій, обмінялись досвідом управлінської та освітньої діяльності у закладах вищої освіти.

Творчій, креативній, високо інтелектуальній аудиторії умотивованих слухачів запропонована оновлена, змістовна та інноваційна програма курсів підвищення кваліфікації. Формуємо Soft Skills, навички які дозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напряму, в якому працює людина.