Старт педагогічного експерименту всеукраїнського рівня

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22.03.2019 № 693 «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Управління розвитком закладів професійної (професійно-технічної) освіти на засадах педагогічної логістики» (науковий керівник Лариса Сергеєва, д.п.н., професор, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, наукові консультанти: Катерина Мірошніченко, Директорат професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Неля Кінах, к.е.н., доцент. Волинський ІППО) 17-18 жовтня 2019 р. відбувся науково-практичний семінар на базі експериментального педагогічного майданчика Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (директор Савелій Одайский, к.п.н.) за участі творчих груп ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей сфери послуг» (директор Орися Цимбал) та НМЦ ПТО у Чернівецькій області (директор Світлана Микитюк).

Учасників семінару привітала в.о. директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко, заступник начальника управління освіти і науки, начальник відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Лілія Бурченко.

Досвідом організації ЕПМ у ЗПТО поділилась Тетяна Стойчик, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею (Дніпропетровська область), к.п.н., докторант кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.