СТАРТУВАВ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ

Підтримуючи ініціативу педагогічних колективів Криворізьського професійного гірничо-технологічного ліцею Дніпропетровської області, який очолює директор Вячеслав Сиротюк і Свалявського будівельного ліцею Закарпатської області - директор Олександр Власик, науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на чолі з завідувачем кафедри, доктором педагогічних наук, професором Ларисою Сергеєвою та доктором педагогічних наук, доцентом Вікторією Сидоренко директором Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти розпочали організаційну роботу по утворенню інноваційного віддаленого кластеру «Енергоімпульс».

4 листопада 2021 року коло зацікавлених сторін зібрались на першу робочу онлайн зустріч, де обговорили кроки спільних дій. Навчально-методичний супровід забезпечуватимуть області Навчально-методичні центри (кабінети) професійно-технічної освіти.

До когорти інноваторів приєднались такі заклади ПТО як: ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей» Черкаської області, ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр ПТО» Київської області, Чернівецьке ВПУ радіоелектроніки, м. Чернівці, ДНЗ «Одеський центр ПТО» Одеської області, ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» Сумської області.

Метою дослідження є здійснення наукового обґрунтування теоретико-методологічних засад, розробки та експериментальної перевірки технології професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О.