СТУДЕНТІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ

СТУДЕНТІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ

Студентів та курсантів запрошують взяти участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.

Конкурс спрямований на посилення наукового інтересу до подій Революції Гідності, критичного переосмислення новітньої історії України та популяризації уроків, досвіду і цінностей Майдану серед молоді.

Узяти участь у конкурсі можуть як окремі студенти (або курсанти), так і авторські колективи (до двох осіб).

Потенційні учасники мають бути студентом або студенткою 2-4 курсу будь-якого закладу вищої освіти, курсантом або навчатися в магістратурі чи аспірантурі на будь-якій спеціальності.

До участі приймаються наукові дослідження, пов’язані з темою Революції Гідності та Майдану в історичному, політичному, культурному чи соціальному аспектах.

Конкурс відбуватиметься у два етапи. Після відбору конкурсним журі учасники, які отримають прохідний бал, мають надіслати роботи до 31 травня 2022 року.

На переможців очікує грошова винагорода у розмірі 15 000 грн – за І місце, 7 000 грн – за II місце та 4 000 грн – за III місце.

Детальніше про конкурс та його умови можна дізнатись за посиланням: https://maidanmuseum.org/uk/node/1752

Прийом заявок триватиме до 28 лютого 2022 року.

Подати заявку:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-yjbj-G2bKaevjfO-ZF9wXFJidYvPRRsloZzM3DzxpcH5Fw/viewform

Положення про конкурс:
https://docs.google.com/document/d/1AUH5jPWWyI9OLPJ04N1L4FiYDOGRFYpcL0Pss_iL7qs/edit